انجمن صدا به «مرد پرنده‌اي» و «قهرمان بزرگ 6» جايزه داد

دوشنبه 27 بهمن 1393

 مهر به نقل از ورايتي، در حالي که تنها يک هفته به برگزاري مراسم اسکار و معرفي برنده‌ها مانده است، ميکس صداي «مرد پرنده‌اي» و «قهرمان بزرگ 6» جوايز اصلي پنجاه و يکمين دوره انجمن صداي سينماي آمريکا (CAS) را دريافت کردند.

«مرد پرنده‌اي» براي يک فيلم زنده اين جايزه را برد و «قهرمان بزرگ 6» هم به عنوان بهترين صداگذاري انيميشن اين جايزه را براي ديسني به ارمغان آورد.
«شرلوک: آخرين پيمان او» نيز در ميان سريال‌هاي تلويزيوني و ميني سريال اين جايزه را دريافت کرد و «بازي تاج و تخت: بچه‌ها» هم براي سريال يک ساعته و «خانواده مدرن: استراليا» اين جايزه را در بخش سريال نيم ساعته دريافت کرد. «فو فايترز: بزرگراه‌هاي صدايي: لس آنجلس»  نيز در بخش برنامه غيرداستاني تلويزيوني اين جايزه را به خود اختصاص داد.
انجمن صداي سينما به رياست ديويد فينچر اين جوايز را اهدا کرد.
در اين مراسم ريچارد لينکليتر کارگردان «پسر بچگي» هم جايزه برترين فيلمساز اين انجمن را دريافت کرد و ديويد مک ميلان جايزه يک عمر دستاورد را به خانه برد.
خواهر لينکليتر و کريستوفر نولان از لينکليتر دعوت کردند تا روي صحنه بيايد و جايزه او را به وي اهدا کردند. نولان در اين بخش لينک ليتر را براي ساخت «پسر بچگي» تحسين کرد او اين شهامت را داشت که کاري دشوار را عملي کند و اجازه داد تا درامي که در درونش مي جوشيد به ساده ترين شکل خودش را نشان دهد و به همين دليل من فکر مي کنم «پسر بچگي» يک شاهکار است.  
نامزدهاي اسکار در بخش تدوين صدا «تک تيرانداز آمريکايي»، «مرد پرنده‌اي»، «هابيت: نبرد پنج لشکر»، «بين ستاره‌اي» و «شکسته نشده» هستند و در بخش ميکس صدا نيز «تک تيرانداز آمريکايي»، «مرد پرنده‌اي»، «بين ستاره‌اي»، «شکسته نشده» و «ضربه شلاق» نامزد دريافت اين جايزه شده‌اند. 
تمامی حقوق وب‌سایت برای نشریه فرهنگی هنری دنیای تصویر محفوظ است. استفاده از تمامی محتوای وب‎سایت تنها با ذکر منبع مجاز است. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است