اسکارلت جوهانسون براي نقش‌آفريني در فيلم «تست ديوانگي» قرارداد امضا کرده است.

چهارشنبه 29 بهمن 1393
هاليوود ريپورتر: اسکارلت جوهانسون براي نقش‌آفريني در فيلم «تست ديوانگي» قرارداد امضا کرده است. اين فيلم توسط کمپاني‌هاي يونيورسال و ايمجين انترتينمنت ساخته خواهد شد و جي روچ مسئوليت کارگرداني آن را بر عهده خواهد داشت.
کريستين گور فيلمنامه اين فيلم را با اقتباس از کتاب جان رانسون مي‌نويسد. ايده مرکزي داستان اين است که يک نفر از هر صد نفر، بيمار رواني و ديوانه جامعه‌ستيز است. رانسون در کتاب خود به اين موضوع مي‌پردازد که چطور بيماران رواني تشخيص داده مي‌شوند و با روش‌هاي درماني مختلف، از جمله روش‌هاي غيرمعمول مرتبط به گذشته مورد درمان قرار مي‌گيرند. کتاب او سال 2011 منتشر شده بود.
برايان گريزر در کنار خود روچ، فينولا دايور و آماندا پوزي مسئوليت تهيه‌کنندگي فيلم را بر عهده خواهد داشت. اريکا هاگينز و جنيفر پريني هم تهيه‌کنندگان اجرايي فيلم هستند.
اسکارلت جوهانسون تا اينجا سال بسياري خوبي را پشت سر گذاشته و در چند پروژه بسيار بزرگ و پردرآمد حضور داشته است. او نقش اول فيلم سال 2014 کمپاني يونيورسال يعني «لوسي» به کارگرداني لوک بسون را ايفا کرد که تبديل به پرفروش‌ترين فيلم تاريخ سينماي فرانسه شد. در آينده نزديک هم تماشاچيان مي‌توانند او را در قسمت بعدي مجموعه فيلم‌هاي «انتقام‌جويان» با عنوان «عصر اولتران» و همچنين فيلم جديد برادران کوئن با عنوان «درود، سزار!» مشاهده کنند.
روچ هم اخيرا فيلم «کمپين» و همچنين قسمت اول سريال «آستانه» ساخته شبکه اچ‌بي‌او را کارگرداني کرده است. فيلم بعدي او با عنوان «ترامبو» هم از برايان کرنستون، بازيگر محبوب سريال «برکينگ بد»، استفاده مي‌کند و در مراحل پاياني تهيه به سر مي‌برد.

کريستين گور نويسنده فيلمنامه، که دختر ال گور است، يکي از دستياران تهيه فيلم «شکارچي روباه» بود و در حال حاضر روي پروژه بي‌نام جديد کمپاني سوني با نقش‌آفريني چنينگ تيتوم کار مي‌کند.   

تمامی حقوق وب‌سایت برای نشریه فرهنگی هنری دنیای تصویر محفوظ است. استفاده از تمامی محتوای وب‎سایت تنها با ذکر منبع مجاز است. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است