جايگزين هريسون فورد در «اينديانا جونز» مشخص شد

يكشنبه 3 اسفند 1393
مهر به نقل از ددلاين، در حالي که چندي پيش از سوي کمپاني ديسني اين ابراز علاقه اعلام شده بود، اکنون با اظهار نظر اسپيلبرگ به نظر مي رسد جايگزين شدن کريس پات به جاي هريسون فورد جدي‌تر شده باشد.
اسپيلبرگ علاقمند است تا قسمت جديدي از اين مجموعه را بسازد. او پيش از اين چهار قسمت از «اينديانا جونز» را با حضور هريسون فورد در نقش يک باستان شناس ساخته بود.
با اين حال گفته مي شود هنوز براي هر نوع اظهار نظري زود است چون فيلمنامه اي در دست نيست. با اين حال به نظر مي رسد نقش آفريني کريس پات در «محافظان کهکشان» موجب اين انتخاب شده باشد. اين در حالي است که اسپيلبرگ اين بازيگر را براي بازي در «جهان ژوراسيک» نيز انتخاب کرد و 14 سال پس از ساخت آخرين قسمت اين مجموعه، قسمت جديد آن از سوي کمپاني يونيورسال در تاريخ 12 ژوئن راهي سينماها مي‌شود.
اين در حالي است که پيش از اين از هريسون فورد 71 ساله دعوت شده بود تا در ادامه «جنگ ستارگان» و در ادامه «بليد رانر» نيز نقش آفريني کند.
اين مجموعه درباره ماجراجوي بي‌پروايي است که به دنبال دست‌نيافتني‌ترين گنج‌هاي دنياست. در اولين فيلم اين مجموعه «مهاجمان صندوق گمشده» (????)، او در سال هاي پيش از جنگ جهاني دوم، بايد صندوق عهد افسانه‌اي را پيش از آنکه دست آلمان‌ها به آن برسد، پيدا کند. در فيلم بعدي «اينديانا جونز و معبد مرگ» (????) او به اهالي روستايي در هند کمک مي کند تا سنگ مقدس خويش را بازيابند، در حاليکه در «اينديانا جونز و آخرين جنگ صليبي» (????) همراه پدرش با بازي شان کانري، تيمي را تشکيل مي‌دهد تا جام مقدس را از دست نازي‌ها نجات دهد.

آخرين فيلم «اينديانا جونز» سال 2008 با عنوان «اينديانا جونز و پادشاهي جمجمه بلورين» با بازي هريسون فورد ساخته شد و شايعه بود که فيلم پنجم نيز با حضور او ساخته خواهد شد. 

تمامی حقوق وب‌سایت برای نشریه فرهنگی هنری دنیای تصویر محفوظ است. استفاده از تمامی محتوای وب‎سایت تنها با ذکر منبع مجاز است. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است