گروه «تقصير ستاره‌هاي بخت ما» دوباره دست به کار مي‌شوند

يكشنبه 10 اسفند 1393
مهر به نقل از هاليوود ريپورتر، دار و دسته جان گرين بار ديگر گرد مي‌آيند.
اسکات نوي اشتاتر و مايکل اچ.وبر نويسندگان فيلمنامه «تقصير ستاره‌هاي بخت ما» که با هم فيلمنامه آن فيلم را براي کمپاني فاکس نوشتند و يکي از موفق‌ترين فيلم‌هاي سال ???? را شکل دادند، بار ديگر در کنار تهيه کنندگان کمپاني تمپل هيل قصد دارند تا اين بار با اقتباس از کتاب سال ???? جان گرين با عنوان «شهرهاي کاغذي» فيلم بسازند.
«شهرهاي کاغذي» سومين رمان جان گرين براي نوجوانان است که در زمان انتشارش به کتاب پنجم فهرست پرفروش‌هاي نيويورک تايمز بدل شد و جايزه ادگار ???? را به عنوان بهترين رمان براي نوجوانان دريافت کرد. اين کتاب با تمرکز بر زندگي دو نوجوان نوشته شده است.
کمپاني فاکس اعلام کرده اين فيلم تابستان سال ???? اکران مي‌شود تا در ماه ژوئن و در اولين سالگرد اکران فيلم موفق «تقصير ستاره‌هاي بخت ما»  راهي پرده‌هاي نقره‌اي شود.
اين فيلم را جيک شراير کارگرداني مي کند و کارا دلوين، جاستيس اسميت، آستين آبارميز و هالستون سيگ در آن بازي مي کنند.
اين در حالي است که تمپل هيل قراردادي با کمپاني پارامونت امضا کرده تا اقتباسي از اولين رمان گرين با عنوان «در جستجوي آلاسکا» را نيز انجام دهد. دو فيلمنامه نويس اين کمپاني فيلمنامه اين فيلم را هم مي نويسند که داستانش با تمرکز بر دو دانش‌آموز دبيرستاني شکل گرفته است.
فيلم «تقصير ستاره‌هاي بخت ما» با بازي شايلين وودلي و آنسل الگورت که با بودجه‌اي کم ساخته شده بود، موفق به فروشي ???.? ميليون دلاري شد. هواداران رمان‌هاي گرين هم سبک وفادارنه به متن فيلم را تحسين کردند و همين موجب جلب اعتماد سازندگان براي ساخت فيلم‌هاي ديگري با اقتباس از آثار گرين شد.
خود گرين نيز ارتباطي قوي با نويسندگان فيلمنامه فيلم قبل داشت و بلافاصله براي ساخت فيلم جديد به گروه آنها ملحق شد.
رمان «در جستجوي آلاسکا» در سال ???? نوشته شد و جايزه مايکل ال سال ???? را برد. پارامونت در همان سال ???? امتياز ساخت فيلم را از وي خريده بود، اما ساخت آن را تا موفقيت فيلم اولي که از آثار گرين ساخته شد، يعني «تقصير ستارگان ما» به تعويق انداخته بود.
نوي اشتاتر و وبر با همکاري هم فيلمنامه‌هاي موفقي نوشته‌اند که «تماشايي حالا» و «??? روز تابستان» از جمله آنهاست. آنها در حال نوشتن فيلمنامه «کجا ‌رفته بودي برنادت» هم هستند که قرار است ريچارد لينک لتر آن را بسازد. فيلمنامه «من پيش از تو» براي کمپاني مترو گلدن ماير نيز توسط آنها نوشته خواهد شد.

تمپل هيل تهيه کننده «ماز رانر» فيلم موفق سال پيش هم بود. جديدترين فيلم نيکلاس کيج با عنوان «طولاني‌ترين راندن» هم ساخته آنهاست که ?? آوريل اکران مي‌شود.  

تمامی حقوق وب‌سایت برای نشریه فرهنگی هنری دنیای تصویر محفوظ است. استفاده از تمامی محتوای وب‎سایت تنها با ذکر منبع مجاز است. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است