مصدوميت جاني دپ سرصحنه فيلمبرداري «دزدان دريايي کاراييب»

چهارشنبه 20 اسفند 1393

 مهر به نقل از هاليوود ريپورتر، جاني دپ پس از مجروح شدن دستش سر صحنه فيلمبرداري قسمت پنجم «دزدان دريايي کاراييب» به آمريکا پرواز کرد تا دستش را جراحي کند. اين اتفاق در همين آخر هفته و سر صحنه فيلمبرداري قسمت جديد اين فيلم با عنوان «دزدان دريايي: مردان مرده چيزي نمي گويند» در استراليا رخ داد.

کار توليد اين قسمت از مجموعه پر فروش «دزدان دريايي کاراييب» از ماه پيش و در سواحل گلد کاست استراليا شروع شد و تاريخ اکران اين فيلم نيز ? جولاي ???? ذکر شده است.
دپ ?? ساله بار ديگر در نقش کاپيتان جک اسپارو بازي مي‌کند و اين بار برنتون توييتيز و کايا اسکادلاريو و نيز خاوير باردم در نقش هاي مختلف بازي کرده‌اند. اين فيلم را اسپن سندبرگ و يواخيم برونينگ براي کمپاني ديسني کارگرداني مي کنند.
گفته مي‌شود اين جراحت کار فيلمبرداري بخش‌هاي ديگر را متوقف نکرده و در نبود دپ، ديگر صحنه‌ها جلوي دوربين مي‌رود.
سيدني مورنينگ هرالد نيز نوشت: اين در حالي است که اين فيلم تاکنون با مسايل مختلفي روبه رو شده که از جمله آنها حمله مردي با چاقو در لباس دزد دريايي با يک طوطي روي شانه‌اش بوده که به محافظان فيلم در اوايل هفته حمله کرد. اين مرد به کسي آسيب نرساند و بلافاصله از محل دور شد و پليس هنوز او را دستگير نکرده است.
خيلي جلوتر از همه اين اتفاق ها يک توفان دريايي شديد نيز در ماه ژانويه اين منطقه را درنورديده بود که هر چند با محل فيلمبرداري فاصله زيادي داشت اما موجب نگراني شد.
اين فيلم که با بودجه ??? ميليون دلاري در دست توليد است، بزرگترين فيلمي است که تاکنون فيلمبرداري آن در کويينزلند انجام مي‌شود.
ماه پيش اعلام شد گلشيفته فراهاني نيز به جمع بازيگران اين فيلم پيوسته است.
‌ماجراي فيلم از اين قرار است: کاپيتان جک اسپارو وارد يک ماجراجويي کاملا جديد مي‌شود و در حاليکه بادهاي بدشانسي قوي‌تر از هميشه مي‌وزند، دزدان دريايي مرگبار روح‌مانند به رهبري يکي از قديمي‌ترين دشمنان جک يعني کاپيتان سالازار (با بازي باردم) از مکاني به نام مثلث شيطان رها مي‌شوند و مصمم به کشتن تمامي دزدان دريايي منطقه هستند، از جمله خود جک. تنها اميد کاپيتان جک براي زنده ماندن، پيدا کردن عصاي نيزه‌مانند سه شاخه پوزايدون، خداي درياهاست، که به مالکش کنترل کامل روي تمام درياها مي‌دهد.
تمامی حقوق وب‌سایت برای نشریه فرهنگی هنری دنیای تصویر محفوظ است. استفاده از تمامی محتوای وب‎سایت تنها با ذکر منبع مجاز است. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است