نيکلاس کيج در جستجوي بن لادن

شنبه 29 فروردين 1394
مهر به نقل از گاردين، در فيلم کمدي «ارتش يک نفره» نيکلاس کيج با همراهي راسل برند در نقش شخصيت‌هاي يک داستان واقعي بازي مي‌کنند.
داستان اين فيلم درباره گري فاکنر مردي از کلرادوي آمريکاست که مي‌خواهد اسامه بن‌لادن رهبر القاعده را دستگير کند و به همين دليل راهي پاکستان مي‌شود. او براي دستگيري بن لادن تنها يک شمشير داشت که آن را از يک حراجي اينترنتي خريده بود. هر چند همه مي‌دانند او در ماموريتش موفق نشد، اما در آمريکا با انتشار اخبار تلاشش، به شهرت رسيد و به شوهاي تلويزيوني راه يافت.
در اين فيلم کمدي راسل برند يک بار ديگر در فيلمي سينمايي بازي مي‌کند تا به کارگرداني لري چارلز کارگردان فيلم «بورات» بازي کند.
فيلمنامه اين فيلم را اسکات راتمن و راجيو جوزف نوشته‌اند که پيش از اين کمدي ورزشي «روز انتخاب» کوين کاستنر را نوشته بودند. اين فيلمنامه بر مبناي مقاله‌اي که سال ???? توسط کريس هيت نوشته و در مجله GQ  منتشر شده بود، نوشته‌ شده است. رين ويلسون، دنيس اوهير و کن مارينو ديگر بازيگران اين فيلم هستند.
برند آخرين بار در فيلم «بهشت» در سال ???? بازي کرد که اولين فيلم به کارگرداني ديابلو کودي بود. او در فيلم مستندي به عنوان «لباس جديد امپراتور» بازي کرده که درباره بحران مالي سال ???? است و ?? آوريل اکران مي‌شود.
«ارتش يک نفره» اولين فيلم کمدي نيکلاس کيج پس از بازي او در فيلم «مرد هواشناسي» در سال ???? است و او در اين فيلم در نقش اصلي ظاهر خواهد شد.

فيلمبرداري اين فيلم اکنون در دست انجام است، اما زمان اکرانش تعيين نشده است.  

تمامی حقوق وب‌سایت برای نشریه فرهنگی هنری دنیای تصویر محفوظ است. استفاده از تمامی محتوای وب‎سایت تنها با ذکر منبع مجاز است. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است