بازيگر سريال «آن شرلي» درگذشت/ واکنش همکارانش

يكشنبه 30 فروردين 1394
مهر به نقل از سي‌بي‌سي نيوز، جاناتان کرامبي که در سريال «آن گرين گيبلز» در نقش گيلبرت بلايت بازي مي‌کرد، درگذشت.
او که پسر ديويد کرامبي شهردار تورنتو (از سال 1972 تا 1978) بود، در نيويورک و بر اثر خونريزي مغزي فوت شد. به گفته خواهرش او شاد، مهربان و عاشق بازيگري بود. او نقش‌هاي کمدي را دوست داشت، از وقتي بچه‌اي کوچک بود عاشق نمايش‌هاي برادوي بود.
جاناتان کرامبي که براي بازي در مجموعه تلويزيوني «آن گرين گيبلز» در سال 1984 و ادامه آن در سال 1987 و 2000 شناخته شده بود، در اين مجموعه نقش مقابل آن شرلي را بازي مي‌کرد. اين دو که ابتدا رقيب درسي هم بودند سرانجام با هم ازدواج کردند.
به گفته خواهرش، او هميشه به اين که در اين نقش بازي کرده بود افتخار مي‌کرد و هميشه به سوال‌هايي که درباره اين سريال از او مي‌شد پاسخ مي‌داد.
مگان فالوز که بازيگر نقش آن شرلي بود فقدان اين بازيگر را يک شوک بزرگ خواند و گفت: او به طرز باورنکردني بامزه بود و هميشه حس عجيبي از طنز در وجودش داشت.  فقط مي توانم زمان‌هايي را به خاطر بياورم که آنقدر شديد مي‌خنديديم که به گريه مي‌افتاديم.
کوين ساليوان تهيه کننده سريال آن شرلي نيز درباره کرامبي گفت او و شخصيتي که ارايه کرده بود خيلي شبيه هم بودند و فکر مي‌کنم يک گروه از دختران جوان مثل آن شرلي او را دوست داشتند. او واقعا پسر مسئولي بود که همه دوست داشتند همسايه‌شان باشد و هزاران نامه هر روز به دست او مي‌رسيد.

جاناتان کرامبي متولد 12 اکتبر 1966 در تورنتو بود و پس از سريال آن شرلي در يک سريال کمدي ديگر کانادايي با عنوان «حالا کمدي!» در سال 1998 بازي کرده بود. او که علاوه بر بازي در سريال‌ها و فيلم‌هاي سينمايي، بازيگر تئاتر هم بود، براي بازي در نمايشي از تام استوپارد نامزد دريافت جايزه شده بود. آخرين نقش آفريني او در سريال «همسر خوب» امسال روي آنتن مي‌رود.  

تمامی حقوق وب‌سایت برای نشریه فرهنگی هنری دنیای تصویر محفوظ است. استفاده از تمامی محتوای وب‎سایت تنها با ذکر منبع مجاز است. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است