ايمان در سريال "بازي تاج و تخت"ايمان قرن بيست و يکم است

يكشنبه 6 ارديبهشت 1394
ايمان در سريال "بازي تاج و تخت"ايمان قرن بيست و يکم است با تمام وجوه آن.آيا کفر نيز چنين است؟خير.کفر بي وجه است.جز انکار محض و نفي مطلق در کفر چيزي نميتوان يافت.طراحان خردمند و زيرک سريال خانواده لنيستر را مظهر کفر(آن هم کفر مدرن)نشان داده اند که قرار بود با در پيش گرفتن راه روشنگري قرن هجدهم بهشت اديان الهي را در زمين بنا کند و با پي ريختن آرمانشهر(از افلاطون بگير تا سر توماس مور و کامپلانا و کارل مارکس و...) بشر را در همين تنگناي زمين به سعادت و بهروزي برساند.

همزمان با پخش فصل جديد سريال گيم آف ترونز(بازي تاج و تخت)يادداشت يوسفعلي ميرشکاک را در پرونده شماره 244 دنياي تصوير درباره اين سريال بخوانيد.به همراه راهنماي کاملي از خاندان ها و جغرافياي وستروس که ميتواند در دنبال کردن شخصيتهاي زياد و پيچيده سريال همراهي تان کند. 

تمامی حقوق وب‌سایت برای نشریه فرهنگی هنری دنیای تصویر محفوظ است. استفاده از تمامی محتوای وب‎سایت تنها با ذکر منبع مجاز است. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است